Gjendet një trup i pajetë në Tiranë, ja dyshimet e para

Publikuar tek: aktualitet, më 17:18 13-03-2018 Gjendet një trup i pajetë në Tiranë, ja dyshimet e para Foto ilustruese e ngjarjes

Një 40 vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në zonën e Freskut në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Muhamet Deliu” dhe sipas informacioneve bëhet fjalë për shtetasin me inicialet A.S.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe nga hetimet e para rezulton se vdekja ka ardhur si pasojë e një overdoze e arritur nga përdorimi i lëndëve narkotike.

Dokumentacionet e çështjes i kanë kaluar Prokurorisë, për hetime të mëtejshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRANSPORTI, NAFTA, NDËRTIMI…ja lista e firmave të gjobitura nga konkurrenca që s’paguajnë (EMRAT DHE SHUMAT E PARAVE)
Televizioni KLAN 'rrëmben' moderatoren e njohur, ja për kë bëhet fjalë »
Article Logic
Execution time: 0.011106014251709
array(1) { ["section"]=> string(61) "gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-tirane-ja-dyshimet-e-para-113144" }