Gjendet pa ndjenja vajza e Whitney Houston

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:32 31-01-2015 Gjendet pa ndjenja vajza e Whitney Houston

Bobbi Kristina Brown, vajza e Whitney Houston-it, u gjet pa ndjenja në një vaskë, në një shtëpi jashtë Atlantas , raporton CBS Atlanta.

Policia e Roswell, tha për  WGCL-TV se Brown u gjet nga burri dhe një shok i saj të cilët i dhanë ndihmën e parë. Vajza e këngëtares Whitney Houston,  u dërgua në Spitalin Fulton në Roswell dhe ende nuk bëhet e ditur gjendja e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.07858681678772
array(1) { ["section"]=> string(47) "gjendet-pa-ndjenja-vajza-e-whitney-houston-2031" }