Gjendja e rënduar e Britney Spears, i dashuri sqaron të gjithë fansat  

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:19 24-04-2019 Gjendja e rënduar e Britney Spears, i dashuri sqaron të gjithë fansat  

I dashuri i Britney Spears, Sam Asghari ka sqaruar të gjithë fansat e ish këngëtares lidhur gjendjen shëndetsore të kësaj të fundit.

Pas paraqitjes së saj në një qendër të kujdesit mendor, muajin e kaluar, Britney ka shkuar tashmë në shtëpjnë e saj, mirëpo fotot e fundit kanë marrë shumë vëmendje, teksa ajo dukej shumë e lodhur.

Por, i dashuri i saj, Sam Asghari ka dhënë lajme të mira për gjendjen e saj.

Në një xhirim të publikuar nga “TMZ”, Sam ka bërë të ditur se Britney është është mirë, dhe nuk ka nevojë për “brengosje”, rreth saj.

“Ajo është në gjendje të mrekullueshme, fatmirësisht për fansat e saj nuk kanë nevojë të jenë të shqetësuar, ajo është shumë mirë”, deklaroi ai.

12633268-0-image-a-72_1556054109883.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053572177886963
array(1) { ["section"]=> string(75) "gjendja-e-renduar-e-britney-spears-i-dashuri-sqaron-te-gjithe-fansat-161638" }