'Gjëra vajzash', Armina Mevlani drekon me blogeren e njohur italiane

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:44 22-05-2019 'Gjëra vajzash', Armina Mevlani drekon me blogeren e njohur italiane

Blogerja Armina Mevlani është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Armina është shumë aktive, pasi publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Ditën e sotme blogerja shqiptare ka surprizuar fansat me një foto të publikuar në Instagram.

Ajo shihet duke drekuar me blogeren italiane Chiara Ferragni në Kanë, ndërsa mbi tavolinë shihen disa dokumente.

Mendohet se kjo drekë përkon me hapjen e dyqanit të Arminës, duke qenë se disa prej produkteve janë të markës Ferragni.

dszsfg.jpg

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

With this gorgeous girl @chiaraferragni

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02742600440979
array(1) { ["section"]=> string(72) "gjera-vajzash-armina-mevlani-drekon-me-blogeren-e-njohur-italiane-165326" }