Gjergj Bojaxhiu publikon logon e fushatës së tij: Ne Tirana

Publikuar tek: politike, më 13:32 09-04-2015 Gjergj Bojaxhiu publikon logon e fushatës së tij: Ne Tirana Logo e re e fushates se Gjergj Bojaxhiut per Tiranen

Gjergj Bojaxhiu vazhdon fushatën e tij. Vetëm ditën e djeshme kandidati i pavarur për Tiranën ka bërë publike logon e fushatës: “Ne Tirana” do të jetë slogani dhe logo e fushatës së kandidatit të pavarur në zgjedhjet e Tiranës. 

Deri tani kanë konfirmuar daljen si të pavarur në Tiranë tre kandidatë: Gjergj Bojaxhiu, Sazan Guri e Arben Tafaj.

Ndërkohë që pritet që dy forcat politike, PS e PD të nxjerrin kandidatët e tyre. Emri i përfolur i të majtës është Erjon Veliaj, i cili ka intesifikuar edhe daljet publike në kryeqytet. Ndërkohë e djathta, ende nuk i është afruar ndonjë kandidati. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088400840759277
array(1) { ["section"]=> string(63) "gjergj-bojaxhiu-publikon-logon-e-fushates-se-tij-ne-tirana-8245" }