Gjermani-Francë, publikohen formacionet e dy skuadrave

Publikuar tek: sport, më 20:33 07-07-2016 Gjermani-Francë, publikohen formacionet e dy skuadrave

Gjermania dhe Franca do të përballen në stadiumin ‘The Vélodrome’ të Marseille, duke filluar nga ora 21:00, për të përcaktuar finalisten e dytë të Euro 2016.

Tekniku i Gjermanisë Joachim Low ka befasuar duke mos futur në lojë Shkodran Mustafin në vend të Mats Hummelsit të pezulluar, ku Emre Can do të debutojë për herë të parë. Te Franca nuk ka surpriza.

Gjermania: Neuer – Hector, Höëedes, Schëeinsteiger , Özil, Draxler, Müller, Can, Boateng, Kroos, Kimmich.

Franca: Lloris; Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra; Pogba, Matuidi; Sissoko, Griezmann, Payet; Giroud.

g.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0097501277923584
array(1) { ["section"]=> string(59) "gjermani-france-publikohen-formacionet-e-dy-skuadrave-45876" }