Gjest i rrallë i UEFA-s, ja çfarë bën për Kuqezinjtë (Foto)

Publikuar tek: sport, më 17:32 20-06-2016 Gjest i rrallë i UEFA-s, ja çfarë bën për Kuqezinjtë (Foto)

Kanë kaluar mëse 17 orë që prej fitores së kombëtares shqiptare ndaj Rumanisë. Një ngjarje historike për kuqezinjtë që shënuan dje fitoren e parë në Kampionatin Europian falë golit të Armando Sadikut.

Por në faqen e saj, UEFA ka vendosur në krye dedikimin për Shqipërinë ku u bën thirrje tifozëve të mbështesin kombëtaren e tyre. Dhe sërish kuqezinjtë nuk kanë zhgënjyer.

Fotogafia ka marrë mbi 100 mijë pëlqime, pa dyshim një numër rekord, e plot 37 mijë komente dhe 4,500 shpërndarje.

Screenssdfsdfeefefot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mërgim Mavraj përlot tifozët: Nuk jemi kualifikuar ende? Ju fituam juve
Uefa merr vendimin dhe dënon Kroacinë »
Article Logic
Execution time: 0.010448932647705
array(1) { ["section"]=> string(62) "gjest-i-rralle-i-uefa-s-ja-cfare-ben-per-kuqezinjte-foto-44094" }