Gjesti fisnik i Arbana Osmanit, Xhemi Shehu ‘ngre në qiell’ miken e ngushtë: Je më e mira

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:54 04-05-2020 Gjesti fisnik i Arbana Osmanit, Xhemi Shehu ‘ngre në qiell’ miken e ngushtë: Je më e mira Arbana Osmani

Ditën e sotme moderatorja e njohur Arbana Osmani është vlerësuar për gjestin e saj fisnik ku bëri dhe dhuroi 100 tiramisu për stafin mjekësor të Spitalit Infektiv, të cilët ndodhen në frontin e parë të luftës me Covid-19.

Pas këtij gjesti ka reaguar mikesha e saj më e mirë moderatorja e njohur Xhemi Shehu e cila i ka thurur lëvdata Arbanës.

“E ndërsa unë mezi bëj 4 tiramisu, @arbanao bën 100 të tilla pa asnjë problem. Çte them me shumë se je me e mira që ke menduar për më të mirët”, shkruan Xhemi.

Fillimisht ka qenë vetë Arbana që ka publikuar videon në Instagram, ku shihej duke shpërndarë ëmbëlsirat e saj.

LEXO: https://www.newsbomb.al/arbana-osmani-ben-gjestin-emocionues-gatuan-100-tiramisu-dhe-surprizon-stafin-mjekesor-te-infektivit-video-205123

 hhhhh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arbana Osmani bën gjestin emocionues, gatuan 100 tiramisu dhe surprizon stafin mjekësor të Infektivit (VIDEO)
Probleme shëndetësore, ndërron jetë në moshën 30-vjeçare këngëtarja »
Article Logic
Execution time: 0.010507822036743
array(1) { ["section"]=> string(92) "gjesti-fisnik-i-arbana-osmanit-xhemi-shehu-ngre-ne-qiell-miken-e-ngushte-je-me-e-mira-205127" }