Gjesti i Amber Heard për tu adhuruar, ja për kë do t'i dhurojë 7 milion dollarët e përfituara nga divorci me Depp

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:32 19-08-2016 Gjesti i Amber Heard për tu adhuruar, ja për kë do t'i dhurojë 7 milion dollarët e përfituara nga divorci me Depp

Aktorja Amber Heard ka deklaruar se do të dhurojë çdo cent që ka fituar nga marrëveshja për divorcin nga Johnny Depp.

Heard do të dhuroj 7 milion dollarët e divorcit për gratë e dhunuara dhe fëmijët e sëmurë.

Këto mjete do të shkojnë tek “American Civil Liberties” Union dhe “Children’s Hospital në Los Angeles”, vende ku kjo kishte punuar si vullnetare për dhjetë vite.

Paratë do të ndahen në mënyrë të barabartë në mes të dy bamirësive.

“Paratë kurrë nuk kanë pasur ndonjë rol për mua personalisht, përveç ndoshta që mund t’i dhuroj të ndihmoj ata që nuk janë të aftë të mbrojnë veten” ka thënë Heard.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026757001876831
array(1) { ["section"]=> string(118) "gjesti-i-amber-heard-per-tu-adhuruar-ja-per-ke-do-t-i-dhuroje-7-milion-dollaret-e-perfituara-nga-divorci-me-depp-50222" }