Gjesti i çmuar i 8-vjeçares nga Fieri, dhuron flokët për fëmijët me kancer (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:08 23-08-2015 Gjesti i çmuar i 8-vjeçares nga Fieri, dhuron flokët për fëmijët me kancer (FOTO)

Është vetëm 8 vjeçe, por  vogëlushja nga Fieri ka impersionuar me gjestin e saj.

Rexhina, vajza nga Fieri, ka prerë flokët e saj të gjatë për t’i dhuruar për fëmijët e sëmurë me kancer.

Kjo nismë ndërkombëtare ndodh për herë të parë në Shqipëri dhe inicitore është  një vogëlueshe, që bën një gjest kaq të çmuar human. 

vajza

vajza2

vajza 3

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « OSHEE arkëton 4,88 miliardë lekë në muajin korrik,humbjet zbresin në nivelin 30.6%
Edhe Ambasada e Zvicrës kishte bllokuar trotuaret në Tiranë (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011117935180664
array(1) { ["section"]=> string(84) "gjesti-i-cmuar-i-8-vjecares-nga-fieri-dhuron-floket-per-femijet-me-kancer-foto-18982" }