Gjesti i veçantë i gruas nga Mirdita, del e shpërndan vezë Pashke për policët dhe gazetarët në rrugët e Tiranës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:23 12-04-2020 Gjesti i veçantë i gruas nga Mirdita, del e shpërndan vezë Pashke për policët dhe gazetarët në rrugët e Tiranës Zonja qe shperndau veze per gazetaret dhe policet

Në këtë ditë të shënuar për besimtarët e krishterë, të cilët festojnë Pashkët, një grua në Tiranë ka bërë një gjest për t’u përshëndetur.

E maskuar dhe me doreza, ajo ka shpërndarë vezë Pashke për të gjithë gazetarët dhe policët që ndodhen në detyrë në këtë kohë të vështirë të krijuar prej pandemisë Covid-19.

Gruaja nga Mirdita ka lëvizur në këmbë në disa zona pranë qendrës së kryeqytetit për t’u dhënë personalisht vezët e për t’u uruar pashkët policëve dhe gazetarëve. Dhe ka qenë gazetari Osman Stafa ai që i ka marrë disa përgjigje dhe një urim për festën e Pashkëve.

Zonja nga Mirdita:

92581246_870276856732016_7799478447088074752_n.png

92844978_1340893269631463_6938437461013954560_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097899436950684
array(1) { ["section"]=> string(117) "gjesti-i-vecante-i-gruas-nga-mirdita-del-e-shperndan-veze-pashke-per-policet-dhe-gazetaret-ne-rruget-e-tiranes-202312" }