GJESTI që po duartroket bota/ Ja ku shkuan 130 mijë eurot që fitoi Georgina nga Sanremo

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:06 13-02-2020 GJESTI që po duartroket bota/ Ja ku shkuan 130 mijë eurot që fitoi Georgina nga Sanremo Cifti prane vogelushit te semure

Plot 130 mijë euro ka fituar Georgina, bashkëshortja e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo, si një prej moderatoreve të Sanremos.

Ashtu sikurse është deklaruar edhe më herët  nga Georgina, të gjitha paratë kanë shkuar për bamirësi.

Ajo ia dhuroi spitalit Regina Margherita, ku ka shkuar personalisht së bashku me Cristiano Ronaldon dhe kanë vizituar edhe këtë vogëlush të sëmurë.

Çifti ka fituar sipmatinë e mbarë botës me gjestet e shumta të bamirësisë.

Kujtojmë se edhe moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu u pagua 25 mijë euro, vetëm për një natë në Sanremo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098519325256348
array(1) { ["section"]=> string(93) "gjesti-qe-po-duartroket-bota-ja-ku-shkuan-130-mije-eurot-qe-fitoi-georgina-nga-sanremo-195084" }