GJESTI SKANDALOZ, deputeti i ri i PD i nxjerr gishtin e mesit Ramës por shikoni ç’i bën kryeministri (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 13:10 01-02-2018 GJESTI SKANDALOZ, deputeti i ri i PD i nxjerr gishtin e mesit Ramës por shikoni ç’i bën kryeministri (VIDEO)

Një gjest skandaloz ky i deputeti të ri të PD Ervin Salianji i cili i ka nxjerrë gishtin e mesit kryeministrit Edi Rama ndërsa ky i fundit po filmonte në Kuvend.

Salianji e ka pikasur Ramën i cili po filmonte dhe nuk ka hezituar aspak t’i nxjerrë gishtin e mesit ndërsa i ka buzëqeshur ironikisht.

Rama nga ana tjetër, ka zgjedhur ta postojë këtë video për miliona ndjekës në Facebook.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011712074279785
array(1) { ["section"]=> string(112) "gjesti-skandaloz-deputeti-i-ri-i-pd-i-nxjerr-gishtin-e-mesit-rames-por-shikoni-c-i-ben-kryeministri-video-108718" }