Gjesti skandaloz i Noizyt në club-in e Tiranës, shpërthen gazetarja ndaj tij dhe kolegëve të saj:I turpshëm, injorant...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:07 24-10-2016

Bëri bujë gjesti i Noizyt në një nga club-et e natës në kryeqytet ku nisi të hedhë dollarë të nxjerra nga një çantë.

“Meqë jemi mes Tirone”, tha Noizy dhe rrëmbeu tufat e lekëve për t’ia hedhur publikut. Shuma mendohet të ketë qenë një mijë dollarë ndërsa ky gjest ka revoltuar së tepërmi gazetaren dasara Karaiskaj e cila i ka dedikuar dy statuse rradhazi.

 Reagimi i parë: I turpshëm , injorant, prepotent, arrogant, fyes… me pak fjalë skandaloz si xhest. Po xhanëm çfarë do presësh.… 

Çfarë dëmi për brezin që e ndjekin dhe e duan…

 Reagimi i dytë: E tmerrshmja e Noyzi-t (se u frymëzova tashi) është që edhe gazetarët, nuk e përshkruajnë ashtu siç mendojnë realisht për të nëpër media. 

Nga Noyzi kanë frikë të gjithë. Se ai nevrikoset kollaj dhe i trajton edhe më keq akoma nga ç'i trajton zakonisht.
Të dashur kolegë gazetar, nuk do ju japi njësoj intervistë Noyzi si ta shani, si jo. E ka mësuar mirë kush është çelësi i suksesit kur je një i pa aftë si ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020321846008301
array(1) { ["section"]=> string(121) "gjesti-skandaloz-i-noizyt-ne-club-in-e-tiranes-shperthen-gazetarja-ndaj-tij-dhe-kolegeve-te-saj-i-turpshem-injorant-57200" }