Gjetan Keta ndeshet për titull me turkun Turgay Uzun në “Asllan Rusi”

Publikuar tek: slide-lart, më 17:59 17-02-2016 Gjetan Keta ndeshet për titull me turkun Turgay Uzun në “Asllan Rusi”

Në datën 19 Shkurt në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” kampioni ynë Gjetan Keta, me pseudonimin Mike(nga ngjashmëria e luftimit si Mike Tyson) do ndeshet për ngjyrat kuqezi kundër turkut Turgay Uzun për titullin “Intercontinental ne federaten WBC”.

Të gjithë ata të cilët nuk duan ta humbin dyluftimin për flamurin tonë kombëtar biletat e ndeshjes mund t’i blenë në stadiumin “Qemal Stafa” tek faqia online www.blinibileta.com, ngjitur me maternitetin e ri Koço Glozheni si dhe tek pallati i sportit “Asllan Rusi”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.29012298583984
array(1) { ["section"]=> string(73) "gjetan-keta-ndeshet-per-titull-me-turkun-turgay-uzun-ne-asllan-rusi-32839" }