Gjiganti mediatik në TELASHE? Infiltrohen dhe përgjohen KRERËT më të LARTË: Zbulohet agjenda politike

Publikuar tek: bota, më 20:37 13-10-2019 Gjiganti mediatik në TELASHE? Infiltrohen dhe përgjohen KRERËT më të LARTË: Zbulohet agjenda politike Foto ilustruese

Krerët më të lartë të gjigantit mediatik CNN janë përgjuar nga një “person i brendshmë” që i ka regjistruar fshehurazi gjatë punës.

Përgjimet do të publikohen nga nesër dhe në vijim përmes “Project Veritas”, që pretendon se do të ekspozojë “axhendën politike, paragjykimet dhe sjelljet e pahijshme të fshehura nga publiku”.

Kasetat me përgjime janë disa dhjetra, dhe sipas njoftimit të “Project Veritas”, mes të regjistruarve është edhe “një nga emrat më të besuar në lajme”.

“Bazuar në ato që thonë njerëzit në këto kaseta, [kjo media] nuk po bën as mbledhjen e ligjshme të lajmeve,” sqaron grupi konservator vëzhgues.

CNN konsiderohet si një nga metiat më kritike ndaj presidentit amerikan Donald Trump, beteja e tyre publike ka kohë më parë se Trump të ulej në Zyrën Ovale.

zsdfasdfsdgfswg3egh.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012715101242065
array(1) { ["section"]=> string(106) "gjiganti-mediatik-ne-telashe-infiltrohen-dhe-pergjohen-kreret-me-te-larte-zbulohet-agjenda-politike-181915" }