Gjiko me Elita Rudin me pushime: Sapo humba virgjërinë…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:14 19-01-2018 Gjiko me Elita Rudin me pushime: Sapo humba virgjërinë…

Këngëtari Gjiko dhe moderatorja e famshme Elita Rudi janë duke kaluar pushimet në Maldive prej disa ditësh. 

Reperi dhe moderatorja kanë publikuar foto të shumta në rrjetet sociale, nga të cilat kuptojmë se janë duke kaluar pushime të paharrueshme. Në Instagram Gjiko ka publikuar një foto ku në fakt nuk i ngjan aspak reperit të videoklipeve të tij.

Gjatë momentin që kanë qënë duke bërë pedikyr së bashku, Gjiko ka publikuar një foto ku shkruan: "Sapo humba virgjërinë në pedikyr”.

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036464929580688
array(1) { ["section"]=> string(60) "gjiko-me-elita-rudin-me-pushime-sapo-humba-virgjerine-107181" }