Gjimishti i suksesshëm jo vetëm në fushë, i lidhur me modelen seksi nga Serbia

Publikuar tek: sport, më 07:24 06-09-2015 Gjimishti i suksesshëm jo vetëm në fushë, i lidhur me modelen seksi nga Serbia

Berat Gjimishti ka bërë një prezantim mbreslënës me kombëtaren shqiptare në ndeshjen kundër Danimarkës më 4 shtator. Ndonëse, vetëm 22 vjeç, Gjimishti ka treguar se së shpejti do të jetë një nga lojtarët kyç të Shqipërisë.

Megjithatë, Berati duket se nuk ka sukses vetëm në futboll, por edhe në “fusha” të tjera. Mbrojtësi i Zyrihut ka krijuar një lidhje me një modele shumë simpatike serbe. Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Danimarkë-Shqipëri mediat kanë filluar të interesohen më shumë rreth Gjimishtit dhe jetës së tij profesionale dhe personale.

Alisa Lily është emri në Instagram i të dashurës së Gjimishtit, ndonëse mbiemri mësohet se nuk është origjinal. E dashura e Beratit ka tërhequr menjëherë vëmendjen e mediave në Shqipëri dhe Kosovë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073368549346924
array(1) { ["section"]=> string(83) "gjimishti-i-suksesshem-jo-vetem-ne-fushe-i-lidhur-me-modelen-seksi-nga-serbia-20076" }