Gjimnazistët pranojnë të spërkaten me sprej piperi, pendohen menjëherë (Video)

Publikuar tek: bota, më 19:36 28-05-2017 Gjimnazistët pranojnë të spërkaten me sprej piperi, pendohen menjëherë (Video)

Një grup gjimnazistësh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë dalë vullnetarë për t’u spërkatur nga forcat e policisë me sprej piperi.

Video është bërë për të rritur ndërgjegjësimin për mospërdorimin e këtij sprejti nga policia si formë për të sprapsur protestuesit.

Shikoni videon:

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012748956680298
array(1) { ["section"]=> string(81) "gjimnazistet-pranojne-te-sperkaten-me-sprej-piperi-pendohen-menjehere-video-80299" }