Gjimnazistët sherr me thika në Tiranë, lëndohen 2 prej tyre (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:17 09-01-2018 Gjimnazistët sherr me thika në Tiranë, lëndohen 2 prej tyre (EMRAT)

Një grup të rinjsh në Tiranë janë konfliktuar me 3 djem të tjerë, ku sipas policisë mësohet se janë prerë me thikë.

Ditën e djeshme është bërë me dije se shtetasit E.H, G.K, DHE V.GJ 16, 17 dhe 18 vjeç, banues në Tiranë, kanë goditur me thikë shtetasit R.B DHE J.S  të dy 17 vjeç.

Mësohet se dy të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhen në banesat e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VETTINGU/ Të dhënat që duhet të plotësojnë 12 mijë POLICË (Llogaria bankare, udhëtimet, bizneset, çeqet, alkooli, drogërat... të gjitha në sitë)
‘Ka tradhëti...’, avokatja në gjyqin kundër 'Velierës' ngre dyshime: Shqiptari e paska në gjak... »
Article Logic
Execution time: 0.011619091033936
array(1) { ["section"]=> string(71) "gjimnazistet-sherr-me-thika-ne-tirane-lendohen-2-prej-tyre-emrat-105977" }