Gjiri i Gramës, Karaburun

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:36 28-07-2015 Gjiri i Gramës, Karaburun

Gjiri i Gramës, Karaburun - Një perlë e bregdetit shqiptar që i ka shpëtuar “civilizimit” modern. Aty ku natyra e mahnitshme dhe historia përzihen nga valët e detit me ujë të kristaltë. Fotografia e realizuar nga ajri sjell pamjet e mrekullueshme të kësaj mrekullie thuajse të panjohur.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010093927383423
array(1) { ["section"]=> string(30) "gjiri-i-grames-karaburun-17129" }