Gjithçka gati për Maratonën e Tiranës: Si mund të regjistroheni në eventin fantastik

Publikuar tek: kulture-art, më 13:15 22-09-2016 Gjithçka gati për Maratonën e Tiranës: Si mund të regjistroheni në eventin fantastik

Gjithçka është gati për Maratonën e Tiranës, evenimentin që përfshin jo vetëm sportistët por edhe qytetarët e thjeshtë të metropolit.

Kushdo që do të ecë me ritmin që ec edhe kryeqyteti i të rinjve mund të regjsitrohet në “maratonaetiranës.al”. Maratona do të zhvillohet më datë 9 tetor dhe nisja do të bëhet në orën 9:00 nga Muzeu Historik Kombëtar.

Për të gjitha është kujdesur Drejtoria e Eventeve në Bashkinë e Tiranës që synon ta sjellë këtë maratonë sa sportive aq edhe sociale më ndryshe se çdoherë tjetër. Pavarësisht profesionit  apo statusit social, eventi kërkon të zgjojë e nxisë te gjithkush shpirtin sportiv.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021180868148804
array(1) { ["section"]=> string(89) "gjithcka-gati-per-maratonen-e-tiranes-si-mund-te-regjistroheni-ne-eventin-fantastik-53762" }