Gjithçka ishte gati për dasmën, zbulohet arsyeja pse Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani nuk do të martohen këtë vit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:37 11-08-2020 Gjithçka ishte gati për dasmën, zbulohet arsyeja pse Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani nuk do të martohen këtë vit Shkelzen Berisha dhe Armina Mevlani

Dukej se gjithçka ishte gati për dasmën e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berishës me blogeren Armina Mevlani, por planet e tyre u prishën nga një "armik i panjohur".

Ditën e djeshme Armina i është përgjigjur disa pyetjeve në Instagram, ku ka zbuluar edhe arsyen përse nuk do të ketë dasmë këtë vit.

Njëri prej komentuesve e pyeti blogeren “e shtyve dasmën për shkak të Covidit” dhe përgjigja e Arminës e pohoi këtë fakt.

“Po, sepse mendoj se në një kohë si kjo nuk duhet të organizohen grumbullime. Shumë dasma janë vatra infektimesh për shumë njerëz. Qëndroni të sigurtë", ishte përgjigja e Arminës.

Ndërkohë ka zbuluar edhe se çfarë ka shkruar në tatuazhin në fundshpinë.  “La dolce Vita” shkruhet në tatuazhin e blogeres.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099289417266846
array(1) { ["section"]=> string(122) "gjithcka-ishte-gati-per-dasmen-zbulohet-arsyeja-pse-shkelzen-berisha-dhe-armina-mevlani-nuk-do-te-martohen-kete-vit-216802" }