Gjithçka nisi me një vallëzim më të ëmën, por ajo çfarë ndodhi më vonë ishte e paparashikueshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:16 02-07-2016

Ditën e dasmës së saj, nusja kishte planifikuar një kërcim me të birin, por koreografia që ata kishin përgatitur la me gojë hapur të gjithë të ftuarit.  E nisën me vallëzim dhe përfunduan me hip hop.

Pas publikimit të saj në Youtube , kjo video u shpërnda në të gjitha rrjetet sociale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02271294593811
array(1) { ["section"]=> string(100) "gjithcka-nisi-me-nje-vallezim-me-te-emen-por-ajo-cfare-ndodhi-me-vone-ishte-e-paparashikueshme-45294" }