Gjithë finesë dhe e kuruar në detaj, shkëlqen moderatorja shqiptare (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:30 13-06-2017 Gjithë finesë dhe e kuruar në detaj, shkëlqen moderatorja shqiptare (FOTO)

Moderatoja Elita Rudi ka qenë në qendër të mediave rozë, për lidhjen e saj me reperin Gjiko por dhe për paraqitjen.

Elita është ndër bukuroshet e ekranit, e cila vishet gjithmonë me shumë finesë e që përzgjedh veshjet me detaje. Por si ju duket sot me fustanin lejla dhe me takat bezhë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010228872299194
array(1) { ["section"]=> string(77) "gjithe-finese-dhe-e-kuruar-ne-detaj-shkelqen-moderatorja-shqiptare-foto-82326" }