Gjithë krerët e Policisë së Shtetit zbarkojnë në Berat, zbulohet arsyeja e veçantë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:56 27-01-2017 Gjithë krerët e Policisë së Shtetit zbarkojnë në Berat, zbulohet arsyeja e veçantë

Zyrtarët më të lartë të Policisë së Shtetit ditën e sotme janë nisur drejt Beratit aty ku për pak minuta do të nisë edhe analiza vjetore e policisë.

Por ajo që i ka bërë zyrtarët të shkojnë me qejf në këtë analizë është fakti që në Berat nuk është shënuar asnjë vrasje vitin e kaluar. Ky është qarku i dytë, pas Dibrës, që nuk shënon asnjë vrasje përgjatë gjithë vitit dhe natyrisht që kjo cilësohet si arritje nga ana e drejtuesve të policisë në këto qarqe.

Në vijim do mund të njihemi edhe me shifrat zyrtare të analizës vjetore në Berat.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hidhet shorti, përzgjidhen 9 anëtarët e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi (EMRAT)
Pastori i njohur jep lajmin e hidhur të jetës: Më dridhet dora, zemra më dhemb... »
Article Logic
Execution time: 0.010411024093628
array(1) { ["section"]=> string(87) "gjithe-kreret-e-policise-se-shtetit-zbarkojne-ne-berat-zbulohet-arsyeja-e-vecante-66832" }