Gjithë vëmendja e Merkel tek Rama, kryeministri publikon FOTON me kancelaren gjermane

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:29 05-07-2019 Gjithë vëmendja e Merkel tek Rama, kryeministri publikon FOTON me kancelaren gjermane

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Poloni, ku po merr pjesë në Samitin e Ballkanit Perëndimor, në kuadrin e procesit të Berlini.

Gjatë këtij samiti, Rama është shfaqur pranë kancelares gjermane Angela Merkel në një tryezë diskutimi.

Ndërkohë ka përfituar nga ky moment dhe ka arritur të bëjë një foto me Merkelin.

Ka qenë vetë Rama që e ka publikuar në rrjetin social ‘Facebook’ dhe e ka quajtur ‘Foto e ditës’.

Ajo çfarë vihet re është se kancelarja e veshur me të kuqe është shumë e fokusuar tek Rama, ndërkohë ky i fundit e ka vështrimin diku tjetër.

Screenshot_4.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006878137588501
array(1) { ["section"]=> string(91) "gjithe-vemendja-e-merkel-tek-rama-kryeministri-publikon-foton-me-kancelaren-gjermane-171235" }