Gjithëçfarë i duhet kësaj bote. Birësojnë 2 fëmijë, ja momenti emocionues i takimit të parë

Publikuar tek: bota, më 16:11 02-06-2015

Procesi i birësimit të një fëmije mund të jetë shumë i gjatë dhe parashikon një pritje të lodhshme që kthehet edhe në ankth te prindërit.

Pikërisht kjo i ndodhi çiftit Brandon e Jen Hatmaker që pas një pritjeje tejet të gjatë po takojnë për herë të parë dy të vegjëlit e birësuar në Etiopi. Pamje të mrekullueshme, që nuk kanë nevojë për shumë fjalë...

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010284900665283
array(1) { ["section"]=> string(95) "gjithecfare-i-duhet-kesaj-bote-biresojne-2-femije-ja-momenti-emocionues-i-takimit-te-pare-12504" }