'Gjithkush ka të drejtë të infektohet', Vesa Luma i ka 2 fjalë për gafën e ISHP në Kosovë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:58 04-08-2020 'Gjithkush ka të drejtë të infektohet', Vesa Luma i ka 2 fjalë për gafën e ISHP në Kosovë

Vesa Luma është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Edhe pse ka kohë nuk është aktive në projektet muzikore, ajo ka qëndruar pranë fansave të saj me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Si duket këtë mëngjes këngëtarja është zgjua me kureshtjen për të lexuar të dhënat më të fundit të situatës me koronavirusin në Kosovë.

Por, Vesës i ka rënë në sy një fjali, një gafë e rëndë, e këtij institute, ku shkruhet se “Gjithkush ka të drejtë të infektohet”.

Kjo ngatërresë ka bërë që Vesa të mos e lërë pa një reagim.

“Zgjohet njeri me shpejtësi me pa situatën në faqen zyrtare, dhe del kjo. Çfarë dreqin!” shkruan këngëtarja.

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009598970413208
array(1) { ["section"]=> string(93) "gjithkush-ka-te-drejte-te-infektohet-vesa-luma-i-ka-2-fjale-per-gafen-e-ishp-ne-kosove-216064" }