GJKKO vendosi sekuestrimin e pasurive të tij, Ylli Ndroqit s’i bën ‘tërr’, shfaqet i qeshur pranë drejtorisë së policisë Tiranë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:34 03-08-2020 GJKKO vendosi sekuestrimin e pasurive të tij, Ylli Ndroqit s’i bën ‘tërr’, shfaqet i qeshur pranë drejtorisë së policisë Tiranë (FOTO) Ylli Ndroqi

Pak pasi GJKKO ka vendosur sekuestrimin e pasurive të biznesmenit Ylli Ndroqi, ky i fundit shfaqet në ambientet e drejtorisë së policisë Tiranë.

Siç shihet dhe nga fotot e kapura pranë drejtorisë së policisë, Ndroqi nuk duhet aspak i shqetësuar, por shfaqet krejt i qeshur.

Ky vendim për sekuestrimin e 26 pasurive të tij është marrë pas hetimeve të Prokurorisë së Posaçme (SPAK), ku Ylli Ndroqi ishte subjekt i ligjit anti-mafia.

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/i-arrestuar-ne-turqi-dhe-itali-per-trafik-droge-gjkko-vendos-sekuestrimin-e-pasurive-te-ylli-ndroqit-215915

Screenshot_5.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0063769817352295
array(1) { ["section"]=> string(135) "gjkko-vendosi-sekuestrimin-e-pasurive-te-tij-ylli-ndroqit-s-i-ben-terr-shfaqet-i-qeshur-prane-drejtorise-se-policise-tirane-foto-215921" }