Gjobë te fatura e dritave nëse je pa maskë, Kryemadhi: Mua s'ka ç'a më bën, do e 'hajë' Ilir Meta ose... (Tregon operacionin që ka bërë)

Publikuar tek: politike, më 16:52 10-10-2020 Gjobë te fatura e dritave nëse je pa maskë, Kryemadhi: Mua s'ka ç'a më bën, do e 'hajë' Ilir Meta ose... (Tregon operacionin që ka bërë) Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi  pyetur nëse do e zbatojë ditët në vijim masën e qeverisë për e cila konsiston në mbajtjen e maskës në çdo ambient, përveçse në shtëpi.

Kryemadhi tha se kjo po bëhet vetëm për t'i frikësuar qytetarët, ndërsa tha se nuk ka si gjobitet, pasi nuk ka kontratë dritash.

"Unë s'kam kontratë dritash, do e hajë Ilir Meta ose mamaja ime", ka thënë Kryemadhi.

Pyetje: Ju besoj do e vini maskën se ndryshe gjobiteni...

Kryemadhi: Unë s'kam asnjë kontarë në drita apo ujë, gjobën do e hajë Ilir Meta ose mamaja time. Hajd ta gjejnë ata ku të më gjobisin mua. Kështu tha dhe për gjobat më parë dhe i fali.

Kryemadhi: Para 3 javësh unë kam hequr bajamet, që nuk rekomandohet në këtë moshë. I kam munguar publikurt me zë dhe figurë, por kam qenë prezente në rrjete sociale. Gjë e mirë, avantazhi është që kemi humbur disa kilogramë. Nuk kam ngrënë dhe nuk kam pirë shumë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Eksperti i ekonomisë në PD publikon videot: Fermerët shqiptarë janë të pashpresë dhe të falimentuar nga këto 7 vite keqqeverisje
‘Sali Berisha ishte trim, Rama ka frikë, nuk fle dot natën’, Kryemadhi zbulon ‘dashuritë e jetës’ të kryeministrit »
Article Logic
Execution time: 0.01105809211731
array(1) { ["section"]=> string(149) "gjobe-te-fatura-e-dritave-nese-je-pa-maske-kryemadhi-une-s-kam-kontrate-dritash-do-e-haje-ilir-meta-ose-tregon-operacionin-e-fundit-qe-ka-bere-223354" }