Gjobitet katër herë në të njejtin vend, shoferi përplaset me policët dhe i akuzon për standard të dyfishtë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:58 06-06-2016

Drejtuesi i një automjeti pretendon se është gjobitur pa të drejtë nga policia në rrugët e Tiranës. Shoferi ka dërguar në redaksinë e Newsbomb.al një video të regjistruar në momentin kur është ndaluar nga policia, për t’u gjobitur sërish.

Siç shoferi sqaron, dy herët e fundit ai ka qenë duke ecur me shpejtësi të ngadalësuar, por sipas policëve në video, ai ka parkuar në mënyrë të parregullut.

Në video, shoferi pyet policin se mbi çfarë baze dy automjete që ndodheshin të parkuara në të njejtin vend, nuk gjobiten, duke e akuzuar për standard të dyfishtë.

Përgjigja e policit për shoferin ishte: “Merru me veten tënde ti”.

Për më shumë shikoni videon…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025535106658936
array(1) { ["section"]=> string(117) "gjobitet-kater-here-ne-te-njejtin-vend-shoferi-perplaset-me-policet-dhe-i-akuzon-per-standard-te-dyfishte-video-42651" }