Gjoksi bombastik, Armina Mevlani u tregon sekretin ndjekësve: E mbaj me akull dhe serume

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:51 12-08-2020 Gjoksi bombastik, Armina Mevlani u tregon sekretin ndjekësve: E mbaj me akull dhe serume Armina Mevlani-Shkelzen Berisha

Armina Mevlani është një nga vajzat më të ‘nxehta’ të showbizit shqiptar.

Partnerja e Shkëlzen Berishës, njëherazi blogere, tërheq veçanërisht vëmendjen me format trupore ku bie në sy gjoksi i saj bombastik.

Armina u ka treguar ndjekësve se kujdeset shumë për të e madje ka zbuluar edhe sekretin.

“Përkujdesem tmerrësisht për gjoksin. përdor serum, e mbaj me akull dhe bëj ushtrime”, ka thënë Armina teksa një ndjekës ka shkuar më tej duke i kërkuar më shumë rreth ‘se si e bën me akull’.

“Ok do bëj një postim të shpjegoj këto ditë! Më ndiqni sepse ndihmon shumë”, ia kthen Armina ndjekësve në story.

 

armina-1.jpgarmina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012012004852295
array(1) { ["section"]=> string(93) "gjoksi-bombastik-armina-mevlani-u-tregon-sekretin-ndjekesve-e-mbaj-me-akull-dhe-serume-216911" }