Gjosha takim me gratë: Veliaj do t’i kthejë Tiranës zhvillimin e munguar

Publikuar tek: politike, më 12:16 01-05-2015 Gjosha takim me gratë: Veliaj do t’i kthejë Tiranës zhvillimin e munguar

Klajda Gjosha, si e dërguar e LSI për njësinë nr 1, ka organizuar sot një takim me strukturat  e Levizjes së Gruas në këtë njësi.

“Jam tepër e emocionuar dhe krenare që në këtë sallë shoh sot tre herë më shumë gra dhe vajza të reja të cilat janë pjesë e LSI-së, se në zgjedhjet e 2013. Ju falënderoj dhe jam e bindur se kjo do të thotë se në këto zgjedhje lokale, rezultati do të jetë akoma dhe më i mirë”, tha znj. Gjosha. Në këtë takim, ajo ka kërkuar angazhimi e vajzave dhe grave, duke theksuar se vota në zgjedhjet lokale të 21 qershorit do të jetë votë për të ardhmen e fëmijëve të tryre.

Ndër të tjera, Gjosha është shprehur gjithashtu edhe për kandidatin e koalicionit të majtë për Tiranën, Erion Veliajn, duke shprehur besimin se ai do ti kthejë Tiranës zhvillimin e munguar, për të qënë një kryebashkiak sa më pranë qytetarëve e për ta kthyer Tiranën  në një qyetet europian.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0050570964813232
array(1) { ["section"]=> string(77) "gjosha-takim-me-grate-veliaj-do-t-i-ktheje-tiranes-zhvillimin-e-munguar-10143" }