Gjykata i dha pafajësinë, Prokuroria apelon çështjen e Marinajt, i akuzuar se ndihmoi Mark Frrokun në një vrasje

Publikuar tek: aktualitet, më 12:01 30-03-2017 Gjykata i dha pafajësinë, Prokuroria apelon çështjen e Marinajt, i akuzuar se ndihmoi Mark Frrokun në një vrasje

Pak ditë pasi gjykata e Tiranës i dha pafajësinë Kristjan Marinaj, i akuzuar si bashkëpunëtor i ish-deputetit Mark Frroku në një vrasje në Belgjikë gjatë ditës së sotme Prokuroria e apelon çeshtjen. 

Marinaj u shpall i pafajshëm, por Prokuroria kërkon 16 vite burg për vrasjen e kryer në bashkëbunim në vitin 1999.

Po ashtu, gjatë ditës së sotme pritet edhe seanca e radhës për ish-deputetin Mark Frroku.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr mes të rinjve, policia e Shkodrës në vendngjarje dhe gjen jashtë lokalit një automatik
Burri i shkon ish-gruas në shtëpi dhe e bën për spital, me urgjencë në gjendje të rëndë drejt Tiranës (NGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.01114296913147
array(1) { ["section"]=> string(116) "gjykata-i-dha-pafajesine-prokuroria-apelon-ceshtjen-e-marinajt-i-akuzuar-se-ndihmoi-mark-frrokun-ne-nje-vrasje-73586" }