Gjykata rrëzon Tom Doshin, kërkoi hetim në gjendje të lirë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:10 18-05-2015 Gjykata rrëzon Tom Doshin, kërkoi hetim në gjendje të lirë

Deputeti Tom Doshi i ka bërë kërkesë Gjykatës së Lartë për ndryshimin e masës së sigurisë, duke kërkuar të hetohet në gjendje të lirë por kërkesa e tij është rrëzuar.

Kërkesa ishte depozituar në Gjykatën e Lartë dhe pas shqyrtimit u vendos që Doshi të vazhdojë të jetë nën masën e sigurisë "detyrim paraqitje" si i dyshuar se ka sajuar skenarin për vrasjen e tij dhe të deputetit Mhill Fufi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidente në Tiranë e Levan, dëme të shumta materiale
Berat, procedim penal për 5 pronarë lokalesh, iu gjetën makina lojërash fati »
Article Logic
Execution time: 0.012134790420532
array(1) { ["section"]=> string(62) "gjykata-rrezon-tom-doshin-kerkoi-hetim-ne-gjendje-te-lire-9247" }