Gjylameti-Bashës: Komedia e kartës së studentit dhe tramit tregon si i trajtoi shqiptarët gjatë mandatit

Publikuar tek: politike, më 15:46 09-05-2015 Gjylameti-Bashës: Komedia e kartës së studentit dhe tramit tregon si i trajtoi shqiptarët gjatë mandatit

Deputetja e partisë socialiste Blerina Gjylameti reagoi në lidhje me premtimet e pambajtura të kryetarit aktual të Bashkisë së Tiranës, Lulzim Bashës.

Karta e studentit dhe trami janë kthyer sipas saj në një komedi që tregojnë se si i ka trajtuar Basha qytetarët gjatë mandatit të saj.

“Karta e studentit dhe trami janë premtimet e pambajtura të Bashës. Komedia e së kartës së studentit tregon se si i ka trajtuar Basha qytetarët gjatë mandatit të tij. Votat e qytetarëve të Tiranës do të jenë po aq të vërteta sa premtimet e Bashës. Më 21 qershor qytetarët duhet të votojnë që kryeqyteti të kthehet në drejtimn e duhur”, tha Gjylameti nga selia e PS-së.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0065300464630127
array(1) { ["section"]=> string(109) "gjylameti-bashes-komedia-e-kartes-se-studentit-dhe-tramit-tregon-si-i-trajtoi-shqiptaret-gjate-mandatit-10744" }