Gjyqtari Gjin Gjoni i befason të gjithë, si shkoi sot i veshur në gjykatë (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:58 18-05-2017 Gjyqtari Gjin Gjoni i befason të gjithë, si shkoi sot i veshur në gjykatë (FOTO)

Gjyqtari i njohur Gjin Gjoni u shfaq sot para mediave pranë Kolegjit Zgjedhor i veshur në një mënyrë krejt ndryshe, aq sa ra në sy të të gjithëve.

Siç duket edhe nga këto foto të publikuara nga gazetari i Report Tv, Arsen Rusta, gjyqtari u shfaq para medias me një kapele kaubojsi në kokë ngjyrë bezhë. Gjoni ka pozuar në disa foto me gazetarin Rusta, ndërsa ky i fundit i shoqëron me statusin: “Pas marrëveshjes Rama-Basha Gjin Gjoni me look të ri”.

Ditën e sotme, në sallën e Kolegjit Zgjedhor u shqyrtua kërkesa për tërheqjen e kërkesë-padisë së PAA, pas arritjes së marrëveshjes mbrëmë mes PS-PD.

Përfaqësues të kësaj partie deklaruan se tashmë nuk do kishte kuptim kjo ankesë, pasi 18 qershori nuk konsiderohet si datë zgjedhjesh.

Ndërkohë, Gjin Gjoni relator i kësaj çeshtje vendosi pushimin e saj. 

18556006_1289460334502316_7222958821741967934_n.jpg18528070_1289460294502320_5424311350965524128_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 10 pako kanabis fshehur brenda “Benz-it”, arrestohet fieraku në Kakavijë (EMRI)
Vodhën bagëtitë dhe i transportuan me furgon, arrestohen 3 hajdutët (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.012053966522217
array(1) { ["section"]=> string(83) "gjyqtari-gjin-gjoni-i-befason-te-gjithe-si-shkoi-sot-i-veshur-ne-gjykate-foto-79084" }