Gjyqtari i kërkonte se*s nënës për kujdestarinë e fëmijës, deputeti i PD: Neveri, deklarata boshe në vënd të ndëshkimit

Publikuar tek: aktualitet, më 11:40 09-01-2019 Gjyqtari i kërkonte se*s nënës për kujdestarinë e fëmijës, deputeti i PD: Neveri, deklarata boshe në vënd të ndëshkimit

Deputeti i PD, Ervin Salianji ka reaguar pas deklaratave zyrtare që pasuan skandalin e gjyqtarit të Fierit i cili i kërkonte seks një nëne në këmbim të vendimit për kujdestarinë e fëmijës.

"Neveri! Prapë deklarata boshe në vënd të ndëshkimit të merituar! 

Padrejtësia më e madhe e drejtësisë është që pasi i shikon se si i marrin para, i kërkojnë seks, e përçudonojnë duke i kërkuar perversitete në këmbim të një “vendimi të mirë” Shqipëria zgjohet me deklarata nga institucionet “prandaj duhet reforma”, shkruan Salianji.

Postimi i plotë:

Neveri! Prapë deklarata boshe në vënd të ndëshkimit të merituar! 
Padrejtësia më e madhe e drejtësisë është që pasi i shikon se si i marrin para, i kërkojnë seks, e përçudonojnë duke i kërkuar perversitete në këmbim të një “vendimi të mirë” Shqipëria zgjohet me deklarata nga institucionet “prandaj duhet reforma.....”
Tre vjet pasi janë berë ndryshimet kushtetuese, disa jave qe eshte ngritur KLGj dhe sot në vend që të kishte ndëshkim për turperimin qe i ben shtetit nje gjyqtar qe merr para dhe favore ne kembim te drejtesise kemi prape fjale boshe me reforma e terr terr.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moti i keq, Gjirokastra në gjendje emergjence
Reshje të dendura bore në Rrugën e Kombit, si asnjëherë më parë situata po mbahet nën kontroll (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.012612104415894
array(1) { ["section"]=> string(123) "gjyqtari-i-kerkonte-se-s-nenes-per-kujdestarine-e-femijes-deputeti-i-pd-neveri-deklarata-boshe-ne-vend-te-ndeshkimit-148074" }