Gjyqtari me fikëse zjarri heq folenë e grenzave nga porta

Publikuar tek: bota, më 22:42 16-10-2017 Gjyqtari me fikëse zjarri heq folenë e grenzave nga porta

Në gjyqtar në Brazil ka marrë përsipër vetë të “eleminojë” një fole grenzash në shtyllën pas portës.

Loja në fushën e blertë nuk po niste prej disa minutash pas ankesave të portieres në ndeshjen e futbollit për femra, kështu që gjyqtari ka marrë vetë situatën në dorë.

Me një fikëse zjarri ai i është afruar folesë së grenzave dhe me dy-tre shtullunga tymi i ka dhënë fund makthit të portieres.

dj5r6jy5trjk6j.jpg

dfghu4r6tju5.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « DJ i famshëm diagnostikohet me tumor, mijëra fansa qajnë për të në koncert
Stuhia “Ophelia” mbërrin në Europë, shkakton tre viktimat e para »
Article Logic
Execution time: 0.012309074401855
array(1) { ["section"]=> string(63) "gjyqtari-me-fikese-zjarri-heq-folene-e-grenzave-nga-porta-96127" }