Një gjyqtar shqiptar sulmon ambasadoren e BE, Romana Vllahutin?

Publikuar tek: politike, më 11:44 27-12-2015 Një gjyqtar shqiptar sulmon ambasadoren e BE, Romana Vllahutin?

Ambasadorja e Bashkimit Europian në Tiranë, nuk ka mundur të shpëtojë apa u përfshirë nga akuzat  dhe thashethemet në Shqipëri.

Ka qenë një gjyqtar shqiptar, i pranishëm në një prej tryezave ku diskutohej për Reformën në Drejtësi që është shprehur se Vllahutin “ka mungesë morali për të akuzuar”, duke i përmendur disa shkrime në median kroate ku përflitej se gjatë kohës kur ajo ishte këshillëtare, kishte një aferë mes saj dhe ish-presidentit kroat, Ivo Josipoviç. Ende nuk dihet se kush është gjyqtari që i ka përmendur këtë "aferë" Vllahutinit, në lajmin e gazetës “Dita”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009274959564209
array(1) { ["section"]=> string(77) "gjyqtari-shqiptar-sulmon-vllahutinin-i-kujton-aferen-me-ish-presidentin-28656" }