Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon ndjekësit me foto të nxehta nga plazhi

Publikuar tek: sport, më 18:59 05-08-2020 Gjyqtarja shqiptare e futbollit provokon ndjekësit me foto të nxehta nga plazhi Erinda Kume

Me fillimin e gushtit kanë filluar pushimet për një pjesë të mirë të njerëzve, të cilët presin të ekspozojnë trupin në diellin përvëlues e të freskohen në ujërat e freskëta të plazheve më të bukura.

Pas një sezoni të vështirë nga çdo aspekt, si futbollistët dhe gjyqtarët kanë filluar pushimet. Ajo që ka tërhequr shumë vëmendje, është asistentja e FIFA-s, Erinda Kume.

eri.jpg

Gjyqtarja e futbollit ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shfaqet me bikini. Erinda duket në një formë të shkëlqyer, teksa bien në sy linjat e saj perfekte.

erin.jpg

erinda.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092120170593262
array(1) { ["section"]=> string(86) "gjyqtarja-shqiptare-e-futbollit-provokon-ndjekesit-me-foto-te-nxehta-nga-plazhi-216203" }