Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli publikon FOTON e ëmbël me nipin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:40 12-12-2019 Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli publikon FOTON e ëmbël me nipin

Ka vetëm pak muaj që ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli është bërë gjyshe për herë të parë.

Vajza e saj Megi ka sjellë në jetë djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Nikola.

Duket se Topalli po e shijon shumë këtë periudhë pasi ajo nuk nguron të publikojë edhe foto nga ky moment.

Pak minuta më parë, ish-kryeparlamentarja ka postuar një foto tepër të ëmbël në ‘Facebook’ teksa mban në krah vogëlushin.

Ajo duket tepër e qeshur dhe entuziaste duke e shijuar shumë këtë çast.

79300535_2571799469536108_8061921693565714432_n.jpg

71010729_2408320622550661_1573846742204416000_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076501369476318
array(1) { ["section"]=> string(79) "gjyshe-per-here-te-pare-jozefina-topalli-publikon-foton-e-embel-me-nipin-189172" }