Gjyshja drejtonte mjetin me shpejtësi të madhe, del jashtë rruge

Publikuar tek: bota, më 20:24 27-12-2015 Gjyshja drejtonte mjetin me shpejtësi të madhe, del jashtë rruge

Një makinë e drejtuar nga një grua 76-vjeçare ka përfunduar jashtë rrugës në Hoffeld, të shtunën në mëngjes, në kantonin St. Gallen, të Zvicrës.

Ajo po udhëtonte me një shpejtësi të lartë ndërsa rruga ishte e mbuluar me akull, ka bërë të ditur policia e këtij vendi.

Shoferja dhe pasagjeri i saj 81-vjeçar janë lënduar, por jo rëndë. Ndërsa makina është shkatërruar gati krejtësisht, ka theksuar policia.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012662887573242
array(1) { ["section"]=> string(69) "gjyshja-drejtonte-mjetin-me-shpejtesi-te-madhe-del-jashte-rruge-28677" }