Gjyshja merimangë, e kishin mbyllur brenda, 80-vjeçarja zbret 10 kate të një apartamenti (VIDEO VIRALE)

Publikuar tek: bota, më 10:32 29-04-2019 Gjyshja merimangë, e kishin mbyllur brenda, 80-vjeçarja zbret 10 kate të një apartamenti (VIDEO VIRALE)

Një gjyshe 80-vjeçare me semundje Alzheimer, ishte e mbyllur në dhomën e saj në katin e 14-të nga familjarët të cilët ndodheshin në punë.

 

80-vjeçarja doli nga dritarja e dhomës dhe ka zbritur 10 kate para se të shpëtohej në katin e 4-të nga disa banorë që i hapën dritaren.

Shumë persona kalimtarë që shikonin ndërsa gjyshja po zbriste e kanë filmuar dhe  videoja e saj është bërë virale në internet. Shumë përdorues e kanë krahasuar gjyshen me ‘Spider-man’ ndërsa të tjerë kanë ngelur të shokuar se si gjyshja ka arritur që të zbresë nga ajo lartësi.

Me siguri që nga amnezia ajo kujtonte se do mund të bënte çdo gjë... 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086948871612549
array(1) { ["section"]=> string(106) "gjyshja-merimange-e-kishin-mbyllur-brenda-80-vjecarja-zbret-10-kate-te-nje-apartamenti-video-virale-162248" }