Gjyste Vulaj feston 39 vjetorin më “hot” se kurrë, a do e njihni? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:57 26-07-2016 Gjyste Vulaj feston 39 vjetorin më “hot” se kurrë, a do e njihni? (FOTO)

 

Këngëtarja Gjyste Vulaj ka festuar 39 vjetorin e saj dje. Ajo ka postuar disa foto ku ngjan tepër “seksi”, dhe nuk duket aspak si një 39 vjeçare.

Këngëtarja gjithmonë ka treguar një kujdes të veçantë për ‘look”-un e saj. 

gjyste.pnggjyste_2.pnggjyste_3.png

 

 

gjyste_6.pnggjyste_5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011178970336914
array(1) { ["section"]=> string(72) "gjyste-vulaj-feston-39-vjetorin-me-hot-se-kurre-a-do-e-njihni-foto-47811" }