Gjyste Vulaj “rrezikon” për një shkrepje (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:16 29-07-2016 Gjyste Vulaj “rrezikon” për një shkrepje (FOTO)

Gjyste Vulaj festoi pak ditë më parë 39 vjetorin e saj, por ajo duket si një 20 vjeçare.

Këngëtarja ndodhet në Shkup, dhe ka ndarë disa foto me fansat e saj.

Ajo është ulur sipër një ure, nga ku mund të rezikonte dhe jetën e saj për një shkrepje.

Gjyste ngjan tepër provokative dhe e bukur.

gjyste_vulaj.jpggjyste_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02541708946228
array(1) { ["section"]=> string(49) "gjyste-vulaj-rrezikon-per-nje-shkrepje-foto-48136" }