Glover monitoron procesin zgjedhor në terren: Nesër paraqesim raportin

Publikuar tek: politike, më 13:18 21-06-2015 Glover monitoron procesin zgjedhor në terren: Nesër paraqesim raportin

Drejtuesja e ODHIR,  që po monitoron  procesin zgjedhor  për zgjedhjet vendore në Shqipëri, Audry Glover ka monitoruar nga afër procesin e votimit  në shkollën “Hasan Prishtina” në Tiranë. Ajo tha se vetëm ditën e nesërme do të ketë një raport paraprak rreth procesit zgjedhor. Sipas saj deri më tani nuk ka pasur asnjë incident që është raportuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « LSI thirrje të rinjve: Nëse doni punë, votoni
E rrallë/ Nëna 100 vjeç Naile Yzeiraj, lindi në 1915 dhe voton për kryebashkiakun 2015, ja fotot »
Article Logic
Execution time: 0.0089190006256104
array(1) { ["section"]=> string(75) "glover-monitoron-procesin-zgjedhor-ne-terren-neser-paraqesim-raportin-14212" }