“Goca e babit”, Arbana Osmani pushon me babain e saj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:09 22-06-2015 “Goca e babit”, Arbana Osmani pushon me babain e saj Arbana osmani dhe babai i saj

Arbana Osmani po shijon pushimet me babain e saj në një bregdet që duket i mrekullueshëm nga pas shpinës së tyre por që moderatorja nuk na e tregon se ku.

“Daddy’s girl” (vajza e babit) shkruan Arbana e ndërsa komentuesit i kanë thënë se ndjehen të prekur e mallëngjyer nga kjo foto. Babai i Arbanës quhet Demir është vërtet emocionuese teksa sheh këtë përqafim të babë e bijë mes tyre.

Arbana së fundmi është shkëputër nga bota e ekranit duke kaluar më shumë kohë pranë familjes së saj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025513887405396
array(1) { ["section"]=> string(55) "goca-e-babit-arbana-osmani-pushon-me-babain-e-saj-14332" }