“Gocat e TOP-it” më të pandashme se kurrë, tregojnë syzet e preferuara

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:44 30-11-2016 “Gocat e TOP-it” më të pandashme se kurrë, tregojnë syzet e preferuara

Këto janë dy moderatoret e njohura të Top Channel, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu.

Dy miket janë bërë më të pandashme se kurrë ndërsa këtë mëngjes publikojnë foton me syzet e tyre të preferuara.

Veshur kaq bukur e me buzëqeshjen e stampuar në fytyrë, Arbana dhe Xhemi shkëlqejnë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025599956512451
array(1) { ["section"]=> string(73) "gocat-e-top-it-me-te-pandashme-se-kurre-tregojne-syzet-e-preferuara-61118" }